Radni w naszej szkole, Dzień Misia i zabawa Andrzejkowa w zerówce 25.11.2011
Dodane przez Administrator dnia 28 listopad 2011 21:21

Dnia 25 listopada 2011 roku obchodziliśmy w naszej szkole dwie uroczystości: DZIEŃ MISIA oraz Zabawę Andrzejkową w zerówce. Szkołę w tym dniu odwiedzili także radni gminy Milejewo.
Czytaj więcej i oglądaj galerię

darmowy hosting obrazków

Rozszerzona zawartość newsa

Każdy kto w tym dniu przyniósł do szkoły ulubioną maskotkę nie był odpytywany i został obdarowany słodkim upominkiem. Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na "Maskę Misia". Łącznie wpłynęło 20 prac, z których jury wybrało najciekawsze:
Klasy 0-3
1 miejsce Paulina Życińska kl.2 i Kacper Grycko kl.1
2 miejsce Klaudia Kostek kl.1 i Marta Frącz kl.2
3 miejsce Karolinka Kozłowska z przedszkola i Wiktoria Wojciechowska kl.2

Wyróżnienia: Igor Żak kl. 0, Patryk Siwak kl.0, Kasia Gil kl.1, Ola Gil kl.1, Nikola Markisz kl.2, Kinga Czubiel kl. 3, Szymon Olędzki kl. 3

Klasy 4-6
1 miejsce Roksana Kozłowska kl. 4 i Klaudia Ochnik kl.6

Wyróżnienia: Oskar Sztura kl.4, Ilona Olędzka kl.4, Bernard Witkowski kl. 4, Natalia Dec kl.4, Kacper Szynkowski kl. 5

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali obdarowani nagrodami ufundowanymi przez Samorząd Uczniowski i panią Marzenę Żak ze świetlicy ponadlokalnej. Dziękujemy!
Również w tym dniu pani Monika Wiewiórka zorganizowała w zerówce zabawę andrzejkową na którą zaprosiła przedszkolaków oraz każdego kto chciał. Były tańce zabawy, a dla zmęczonych słodki poczęstunek i napoje. Panie z przedszkola postanowiły się odwdzięczyć za super zabawę i zaprosiły dzieci we wtorek na wróżby andrzejkowe.

Dzień ten był pełen wrażeń dla uczniów, rodziców i nauczycieli, nie tylko przez imprezy zorganizowane w naszej szkole, ale również ze względu na odwiedziny trójki radnych gminy Milejewo. Jak się ostatnio dowiedzieliśmy, rada gminy chce zamknąć naszą szkołę, dlatego postanowiliśmy walczyć o placówkę i zaprosiliśmy gości do odwiedzenia nas. Niestety z licznej grupy radnych (15) pojawiło się zaledwie trzech przedstawicieli, co bardzo zasmuciło naszą społeczność lokalną i szkolną. Na spotkaniu ze społecznością Pomorskiej Wsi, obecni radni, obiecali iż na najbliższej sesji przedstawią sytuację naszej szkoły. My jako społeczność również się tam pojawimy i będziemy walczyć, bo nasza szkoła ma duszę i historię!

GALERIA