SZKOLNE ŚWIĘTO HALLOWEEN
Dodane przez Administrator dnia 06 listopad 2011 12:58

Dnia 28.10.2011roku, odbyło się Szkolne Święto Halloween.
Czytaj więcej i oglądaj galerię

darmowy hosting obrazków

Rozszerzona zawartość newsa

Do przygotowań przyczynili się uczniowie naszej szkoły, razem z panią Moniką Węgrzynek i panią Kasią. Uczniowie przez cały tydzień wykonywali ozdoby halloweenowe, którymi ozdobili szkołę, tak aby panował w niej mroczny nastrój. Wszyscy, którzy tego dnia przyszli do szkoły przebrani, nie byli odpytywani, a za to obdarowani słodkimi upominkami. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najciekawszą dynię halloweenową. Do przewodniczącej Samorządu wpłynęło łącznie 9 dyń, decyzja o wyborze najciekawszej, była zbyt trudna, dlatego wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni, a byli to:
Karolinka Życińska i Ala Belczyńska, obie dziewczynki z przedszkola, Igor Żak z zerówki, Klaudiusz Osiecki z klasy pierwszej, Marta Frącz, Paulina Życińska z klasy drugiej, Roksana Kozłowska z klasy czwartej oraz Bartek Stokłosiński i Mateusz Frącz z klasy szóstej.
Panie Monika i Kasia, podczas przerw zorganizowały konkurencje sprawnościowe, m.in, bieg z okiem, tworzenie mumii i bieg z dynią. Była też możliwość wykonania zdjęcia z kościotrupem, którego wykonała pani Urszula Marcińczuk, a dzięki temu Samorząd Uczniowski mógł podwyższyć swój budżet.
W szkole panowała mroczna atmosfera, uroku dodawały znicze, straszne dynie, różne ozdoby, a także kościotrup świecący w ciemnościach, którego podarowała nam pani Iwona Zwolak.
Pani Monika Węgrzynek przygotowała specjalną lekcję języka angielskiego dla klas młodszych, na której to uczniowie mięli możliwość skosztowania "smakołyków" halloweenowych oraz uczestniczenia w różnych zabawach z okazji tego święta.
Wszystkim uczniom impreza przypadła do gustu i potwierdzili swój udział za rok.
Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii.
GALERIA