DZIEŃ CHŁOPAKA
Dodane przez Administrator dnia 30 wrzesień 2011 13:19
Panowie! Z okazji Waszego Święta życzymy Wam wielu sukcesów, oby szczęście Was nigdy nie opuszczało i samych radosnych dni.
...Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Pomorskiej Wsi...

29.09.2011 roku,w naszej szkole, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski, przygotował dla naszych chłopców, fantastyczną zabawę i słodkie upominki. Z okazji Dnia Chłopaka odbyły się wybory Mistera Szkoły.
Czytaj więcej i oglądaj galerię ...

darmowy hosting obrazków


Rozszerzona zawartość newsa

Przewodnicząca Rady Rodziców pani Marzena Żak wraz z panią Haliną Pilczarską przygotowały fantastyczną imprezę z okazji Dnia Chłopaka. Nasi panowie musieli na początku się zaprezentować, a następnie wykonać takie zadania jak: odpowiedzieć na pytania dotyczące nawyków i zachowań pań, dokończyć tytuły bajek, zatańczyć z dziewczynką i jabłkiem, zaśpiewać piosenkę i sprawdzić się w konkurencjach sportowych.
Nad całością oceny naszych chłopców czuwało specjalne jury w składzie: dyrektor szkoły - pani Barbara Czechowicz, członek Rady Rodziców - pani Monika Kozłowska, pani Marzena Stachira z przedszkola i zastępca Samorządu Uczniowskiego - Magdalena Karczewska.
Notatki i ocena sporządzona przez jury pozwoliła wybrać MISTERA SZKOŁY, a został nim KAROL FRĄCZ - uczeń klasy pierwszej, który otrzymał koronę i szarfę Mistera oraz nagrodę rzeczową w postaci piłki do nogi i dyplomu. Nasz Mister mógł także zasiąść na specjalnie przygotowanym tronie i pozować do zdjęć.
Pozostali chłopcy z poszczególnych klas tj. Bartosz Sztura klasa 0, Jakub Tański klasa 2, Tomasz Rutyna klasa 3, Oskar Sztura klasa 4, Kacper Olędzki klasa 5 i Mateusz Frącz klasa 6 zostali nagrodzeni portfelami i smyczami. Wszyscy chłopcy z całej szkoły otrzymali słodkie upominki od Samorządu Uczniowskiego, zaś nasz najstarszy "chłopiec" pan konserwator Stanisław otrzymał specjalny prezent od wszystkich pracowniczek szkoły.

W imieniu dyrekcji szkoły składam serdeczne podziękowania dla Pań z Rady Rodziców: Marzeny Żak, Haliny Pilczarskiej i Moniki Kozłowskiej za przepiękną uroczystość i wspaniałą zabawę.

GALERIA