ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Dodane przez Administrator dnia 22 czerwiec 2011 23:19
darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków
Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, już wakacje, lekcje skończone! A teraz wszystkich czeka nagroda: wakacje, wczasy, słońce, pogoda.
Życzymy więc Wam dużo słońca, uśmiechu na twarzy oraz szczęśliwego powrotu do szkoły z bagażem pełnych wspaniałych wrażeń.
Do zobaczenia 1 września!

Dnia 22 czerwca 2011 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011...
Czytaj więcej i oglądaj galerię zdjęć...


Rozszerzona zawartość newsa

W tym dniu uczniowie po raz ostatni usłyszeli dzwonek. W szczególny sposób zostali pożegnani nasi szóstoklasiści, kończący edukację w szkole podstawowej.
Swoje dyplomy, pierwszy raz odebrała zerówka, która wybiera się od września do pierwszej klasy.
Uczniowie klasy pierwszej otrzymali swoje pierwsze świadectwa w życiu. W klasie czwartej za bardzo dobre wyniki w nauce zostały nagrodzone Aleksandra Jankowska i Kinga Rutyna, obie ze średnią ocen 5,2. Najlepszą uczennicą klasy piątej okazała się Klaudia Ochnik, ze średnią ocen 5,0. W klasie szóstej najlepszymi okazali się Radosław Czubiel ze średnią ocen 4,9 oraz Aleksandra Rutyna ze średnią 5,0. Rodzice Radka i Oli otrzymali list gratulacyjny z rąk dyrektora szkoły. Cała piątka uczniów została nagrodzona stypendium naukowym za bardzo dobre wyniki w nauce. Uczniowie klasy szóstej przygotowali krótki pokaz artystyczny, zaś ich wychowawczyni Pani Monika Kołodziejska, przepiękną prezentację zdjęciową, która wszystkich bardzo wzruszyła. Absolwenci klasy szóstej otrzymali od klasy piątej upominki, od Samorządu Uczniowskiego i Rady Pedagogicznej dyplomy za osiągnięcie sportowe oraz piłeczki z autografami wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, zaś przedstawiciel Rady Rodziców Pani Wioletta Tarwacka wręczyła uczniom nagrody książkowe. Będziemy tęsknić za naszą szóstą klasą i wspominać: Krystiana, Radka, Martę, Mateusza, Wojtka, Olę i Anię. Powodzenia
Zapraszam do niewyraźnej galerii zdjęć

GALERIA