Turnieje unihokeja i siatkówki klas 4-6
Dodane przez Administrator dnia 02 maj 2011 07:00

Dobiegły końca mini turnieje klas 4-6 w siatkówce i unihokeju, w których uczniowie występowali przez cały kwiecień na lekcjach w-f.

Rozszerzona zawartość newsa
Dnia 31 marca 2011, został rozegrany
TURNIEJ UNIHOKEJA KLASY SZÓSTEJ

Przed rozgrywanymi meczami, uczniowie losowali numery startowe i według nich rozgrywali mecze systemem „każdy z każdym”, jeden na jednego. Każdy mecz trwał 4 minuty. Za wygrany mecz zawodnik otrzymywał -2 pkt, za remis -1 pkt, za przegrany -0 pkt. Trzech zawodników uzyskało taką samą ilość punktów, po 6 i w ten sposób została utworzona tabela z małymi punktami, która wyłoniła zwycięzców.

TURNIEJ UNIHOKEJA KLAS 4-5.

Przed rozgrywanymi meczami, uczniowie dobrali się w pary i wymyślili swoje nazwy zespołów, każda drużyna grała systemem „każdy z każdym”. Każdy mecz trwał 4 minuty. Za wygrany mecz drużyna otrzymywała -2 pkt, za remis -1 pkt, za przegrany -0 pkt.

Udział wzięli:
„BŁYSKAWICE” (Aleksandra Jankowska i Mateusz Frącz)
„ZKS” (Magdalena Karczewska i Bartosz Ciczkowski)
„BYLE CO” (Kinga Rutyna i Kacper Olędzki)
„DIABŁY” (Klaudia Ochnik i Marek Kwiatkowski)
„RUDY 102” (Kacper Szynkowski i Krzysztof Witkowski)

TURNIEJ MINISIATKÓWKI KLASY SZÓSTEJ

Przed rozgrywanymi meczami, uczniowie losowali numery startowe i według nich rozgrywali mecze systemem „każdy z każdym”, jeden na jednego. Mecze rozgrywane były do 15 punktów z włączeniem dwóch punktów przewagi. Mecz mógł się skończyć wynikiem 2x0 lub 2x1. Poniżej ostateczna klasyfikacja turniejowa.

W dniach 28-29 kwietnia 2011 roku, w naszej szkole rozgrywany był
TURNIEJ MINISIATKÓWKI KLAS 4-5

Przed rozgrywanymi meczami, uczniowie dobrali się w pary i wymyślili swoje nazwy zespołów, każda drużyna grała systemem „każdy z każdym”. Mecze rozgrywane były do 15 punktów z włączeniem dwóch punktów przewagi. Mecz mógł się skończyć wynikiem 2x0 lub 2x1. Poniżej ostateczna klasyfikacja turniejowa.

„AUDI Q 7” (Klaudia Ochnik i Mateusz Frącz)
„NIE WIEM” (Kinga Rutyna i Krzysztof Witkowski)