Festyn Rodzinny w naszej szkole
Dodane przez Administrator dnia 08 czerwiec 2010 22:29
Dnia 1 czerwca 2010 roku, w ramach Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł", odbył się Festyn Rodzinny, zorganizowany przez nauczycieli naszej szkoły i Panie ze świetlicy ponadlokalnej.
Czytaj więcej i oglądaj galerię...

Rozszerzona zawartość newsa
Na początku imprezy uczniowie przedstawili przed swoimi rodzinami część artystyczną przygotowaną przez Panie Teresę Wójcik oraz Urszulę Marcińczuk, a także przedstawienie pt. "Smerfy", przygotowane przez Panie Marzenę Żak i Wioletę Zakrzewską. Nasi uczniowie mięli okazję wziąć udział w konkurencjach sportowych w przygotowanych "stacjach". W konkurencji rzutu podkową startowali bardzo chętnie zaproszeni rodzice. Po zmaganiach sportowych odbył się poczęstunek, podczas którego wszyscy zebrani mogli pokrzepić swoje ciała, kosztując różnorodnych smakołyków.
Następnie młodsze dzieci mogły pobawić się na placu zabaw, przygotowanym w jednej z klas oraz wykonać prace w kąciku plastycznym. Natomiast klasy 4-6 wzięły udział w międzyklasowym turnieju mini siatkówki. Pochmurna pogoda nie popsuła nam planów i wszyscy świetnie się bawili. Miłym akcentem tej imprezy była wizyta gościa - Pana Wójta Ryszarda Janusza i komendanta straży gminnej Pana Dariusza Poturały. W obecnym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę ze strażą gminną, która sponsoruje nasze zmagania sportowe i różnorodne konkursy, za co serdecznie dziekujemy.
Serdecznie zapraszam do galerii zdjęć...