DZIEŃ BABCI, DZIADKA I CHOINKA SZKOLNA
Dodane przez Administrator dnia 22 styczeń 2010 17:52
22 stycznia 2010r. w naszej szkole odbył się Dzień Babci i Dziadka połączony z choinką szkolną.
Czytaj więcej.


Rozszerzona zawartość newsa
Pani dyrektor przywitała tłumnie zebranych gości i zaprosiła do obejrzenia akademii przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. Na początku wystąpiły klasy 4-6 przygotowane przez Panią Teresę Wójcik, następnie klasy 0-3, które przygotowały Panie Urszula Marcińczuk i Aleksandra Wiernasz. Na sam koniec odbyło się przedstawienie uczniów klas 4-6 pt. „Syzyf”. Uczniów przygotowała Pani Teresa Wójcik.
Dyrektor szkoły Pani Barbara Czechowicz zaprosiła zebrane babcie i dziadków na słodki poczęstunek, zaś uczniów do wspólnej zabawy choinkowej.
Uczniowie mieli okazję brać udział w konkursach tanecznych. Pod koniec imprezy choinkowej, dzieci czekała niespodzianka, przygotowana przez Radę Rodziców, był to Mikołaj, który odwiedził naszą szkołę, obdarowując wszystkich uczniów prezentami.
Czynna była kawiarenka, w której pomagali rodzice uczniów naszej szkoły, sprzedając przepyszne ciasta domowej roboty. Z tej strony w imieniu dyrekcji, nauczycieli i uczniów pragnę podziękować wszystkim rodzicom, za pomoc przy organizacji tej imprezy. Podziękowania również dla Pana Adriana, który świetnie sprawdził się w roli dja i nie tylko.
Na koniec dziękuję wszystkim babciom i dziadkom, iż zaszczycili nas swoją wizytą w szkole.


KLIKNIJ W GALERIĘ